Skip to main content
  • O nas
  • Aktualności
  • Nowy konkurs dla Pracowników banków spółdzielczych: "Lider leasingu 2024"

Nowy konkurs dla Pracowników banków spółdzielczych: "Lider leasingu 2024"

04-06-2024

Z przyjemnością informujemy, iż od 4 czerwca 2024 r. rusza nasz tegoroczny konkurs „Lider Leasingu 2024”. Jak co roku, konkurs skierowany jest do Pracowników banków spółdzielczych współpracujących z BPS Leasing, a jego celem jest propagowanie sprzedaży leasingu wśród Klientów banków spółdzielczych Zrzeszenia BPS.

Pracownik banku spółdzielczego dokonuje zgłoszenia udziału w konkursie za pośrednictwem uzupełnionego i podpisanego Załącznika nr 1 do Regulaminu, przesłanego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule e-maila: Zgłoszenie. Natomiast zgłoszenia transakcji do konkursu należy dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego (Załacznik nr 2) do odpowiedniego Regionalnego Opiekuna BPS Leasing, do którego kontakt znajdziecie Państwo na stronie: bpsleasing.pl/kontakt (nie dotyczy to sytuacji, gdy oferta przygotowywana jest przez Pracownika banku spółdzielczego samodzielnie w Portalu Doradcy - wówczas formularz zgłoszeniowy nie jest potrzebny).

Regulamin konkursu "Lider leasingu 2024"
Zał. 1 - zgłoszenie udziału
Zał. 2 - formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy wszystkich Pracowników banków spółdzielczych do udziału w konkursie.

„Zmieniamy się dla Was”

Do końca konkursu pozostało:

Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund
Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.