Twoja kariera

Masz do zaoferowania wiedzę i doświadczenie zawodowe w branży leasingowej?
Myślisz o związaniu swojej kariery z uznaną na rynku polskim grupą BPS?
Lubisz podejmować nowe wyzwania zawodowe?

Jeśli szukasz pracy, posiadasz wiedzę specjalistyczną w dziedzinie leasingu, lub skończyłeś studia i chcesz związać swoją przyszłość z branżą leasingową, prześlij nam swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@bpsleasing.pl  w temacie wpisując "Szukam pracy w BPS Leasing" oraz dołączając następującą klauzulę "Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w BPS Leasing S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87 zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)."

BPS Leasing S.A. będąc spółką działającą na skalę ogólnopolską poszukuje kandydatów specjalizujących się w wybranej dziedzinie, m.in.:

  • specjalistów leasingowych do Oddziałów Spółki,
  • księgowych,
  • specjalistów do obsługi umów leasingu.
Zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji  osoby posiadające i rozwijające wiedzę specjalistyczną, gotowe związać się z prężną i uznaną na rynku polskim Grupą BPS, ambitne, nastawione na sukces, mające zdolności komunikacyjne i pozytywne myślenie, łatwo nawiązujące nowe relacje interpersonalne.

BPS Leasing S.A. to nie tylko szansa realizacji ambicji zawodowych i rozwoju osobistego, ale także dbałość o komfort pracy. Zapewniamy stabilną pracę w miłej atmosferze, satysfakcję z rozwoju osobistego i możliwości realizacji własnych projektów i inicjatyw.