Twoja kariera

Masz do zaoferowania wiedzę i doświadczenie zawodowe w branży leasingowej?
Myślisz o związaniu swojej kariery z uznaną na rynku polskim grupą BPS?
Lubisz podejmować nowe wyzwania zawodowe?

Jeśli szukasz pracy, posiadasz wiedzę specjalistyczną w dziedzinie leasingu, lub skończyłeś studia i chcesz związać swoją przyszłość z branżą leasingową, prześlij nam swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@bpsleasing.pl w temacie wpisując "Szukam pracy w BPS Leasing" oraz dołączając następującą klauzulę:

a) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzania danych osobowych w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPS Leasing S.A. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.", lub

b) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jedynie w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPS Leasing S.A. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

BPS Leasing S.A. będąc spółką działającą na skalę ogólnopolską poszukuje kandydatów specjalizujących się w wybranej dziedzinie, m.in.:

  • specjalistów leasingowych do Oddziałów Spółki,
  • księgowych,
  • specjalistów do obsługi umów leasingu.
  • BPS Leasing S.A. to nie tylko szansa realizacji ambicji zawodowych i rozwoju osobistego, ale także dbałość o komfort pracy. Zapewniamy stabilną pracę w miłej atmosferze, satysfakcję z rozwoju osobistego i możliwości realizacji własnych projektów i inicjatyw.
Zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji  osoby posiadające i rozwijające wiedzę specjalistyczną, gotowe związać się z prężną i uznaną na rynku polskim Grupą BPS, ambitne, nastawione na sukces, mające zdolności komunikacyjne i pozytywne myślenie, łatwo nawiązujące nowe relacje interpersonalne.

.

*KLAUZULA INFORMACYJNA DLA POTRZEB REKRUTACJI PRACOWNIKÓW*


Administratorem Danych Osobowych jest:

BPS Leasing S.A.
ul. Grzybowska 87,00-844 Warszawa
tel. +48 /22/ 578 14 00
e-mail: rodo@bpsleasing.pl

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:

  • art. 6 ust. 1 pkt. a (dane nieobowiązkowe w procesie rekrutacji podane dobrowolnie, np. zdjęcie kandydata oraz zgoda na przetwarzanie dla celów przyszłych rekrutacji),
  • art. 6 ust. 1 pkt b (podjęcie działań rekrutacyjnych w celu zawarcia umowy), Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.