Skip to main content
 • Agro Pożyczka

  W dniu 29 kwietnia 2024 r. weszła w życie Ustawa* uchylająca przepisy o rolniku - konsumencie. Oznacza to, że od teraz osoby fizyczne, które prowadzą gospodarstwo rolne, należy traktować jak przed 7 stycznia 2024 r. W związku z powyższym poszerzamy naszą ofertę pożyczki leasingowej o Agro Pożyczkę.

  Od teraz finansujemy już nie tylko w formie leasingu, lecz również w formie pożyczki leasingowej, niezbędne dla gospodarstwa rolnego posiadającego nr NIP i REGON (w tym będącego czynnym podatnikiem VAT) pojazdy oraz maszyny rolnicze i leśne – zarówno nowe jak i używane, takie jak np.:

  • pojazdy: ciągnik rolniczy, samochód osobowy, samochód ciężarowy, przyczepa, wózek widłowy;
  • maszyny: agregat ścierniskowy, brony, formownica redlin, forwarder, glebogryzarka, głębosz, harvester, kombajn rolniczy, kosiarka, kultywatory, ładowacz czołowy, ładowarka teleskopowa, maszyny do cięcia, maszyny do siewu i sadzenia, opryskiwacz, pielnik, pług, prasa rolująca, przetrząsacz pokosów, przyczepa samozbierająca, rębak, zbieracz/rozdrabniacz kamieni, rozsadnik, rozsiewacz nawozów, sieczkarnia samojezdna, siewnik, skidder, wał uprawowy, włóka łąkowo-polowa, wóz asenizacyjny, zgrabiara, inne.

  Możliwe jest przy tym skorzystanie z dotacji. Więcej informacji o pożyczce leasingowej znajdziesz tutaj:

  *Ustawa z 20 marca 2024 r. o zmianie ustawy  - Kodeks cywilny, ustawy o kredycie konsumenckim oraz ustawy o konsumenckiej pożyczce lombardowej. Treść ustawy, wraz z datą ogłoszenia dostępna jest tutaj: https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2024/653.

  Znajdziesz nas też tutaj

  BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.