• Leasing dla Banków Spółdzielczych
 • Leasing dla Banków Spółdzielczych

  Leasing dla Banków Spółdzielczych

  Z przyjemnością informujemy, iż BPS Leasing S.A. i Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. (CRUZ) zawarły Umowę o współpracy, na podstawie której Banki Spółdzielcze będą mogły dokonywać zakupu od CRUZ środków trwałych w dogodnych formach finansowania, tj. poprzez: wynajem (gdzie Wynajmującym  jest CRUZ, szczegóły tego typu finansowania ustalane są indywidualnie pomiędzy Bankiem Spółdzielczym a CRUZ), lub leasing, gdzie Finansującym (Leasingodawcą) jest BPS Leasing S.A. (w tym przypadku szczegóły tego typu finansowania ustalane są indywidualnie pomiędzy Bankiem Spółdzielczym a BPS Leasing, po zgłoszeniu takiego oczekiwania pracownikom CRUZ) oraz tradycyjnie poprzez zakup na własność.

  Oferta Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. w zakresie wynajmu dotyczy:

  • bankomatów na okres wynajmu od 24 miesięcy do 72 miesięcy,
  • liczarek na okres wynajmu od 24 miesięcy do 72 miesięcy,
  • sprzętu IT na okres wynajmu od 18 miesięcy do 72 miesięcy.

  Oferta BPS Leasing S.A. w zakresie finansowania w formie leasingu:

  • skierowana jest do wszystkich Banków Spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS, przy czym w przypadku Banków, które przystąpiły do Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS proces oceny zdolności kredytowej Banku jest ograniczony do minimum,
  • spełnia warunki określone odpowiednio w art. 17b Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (leasing operacyjny) i w art. 17f Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (leasing finansowy), przy czym zgodnie z ustawą o rachunkowości spełnia on definicję leasingu finansowego (art.3 ust.4 Ustawy o rachunkowości),
  • opłaty leasingowe (opłata wstępna, opłaty okresowe oraz opłata końcowa) każdorazowo opodatkowane są podatkiem VAT w stawce 23%.

  W ramach zawartej umowy BPS Leasing może finansować w formie leasingu m.in.:

  • bankomaty na okres finansowania od 24 miesięcy do 72 miesięcy,
  • liczarki na okres finansowania od 24 miesięcy do 72 miesięcy,
  • sprzęt IT na okres finansowania od 18 miesięcy do 72 miesięcy.

  Zachęcamy Państwa do korzystania z usług Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. i BPS Leasing S.A.

  Dedykowany opiekun ze strony BPS Leasing:
  Joanna Machynia
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel.: 669-508-594

  Wszystkich zainteresowanych usługami CRUZ prosimy o kontakt z zespołem sprzedaży – kontakty poniżej:

  Aleksandra Marjańska

  email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  tel.: 667 663 396

   

  Przemysław Kamiński

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  tel.: 509 648 024

  Poniżej znajduje się formularz Wniosku Leasingowego dedykowany dla Banków Spółdzielczych, wraz z Załącznikami:

  Znajdziesz nas też tutaj

  BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 87,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.