• O nas
  • Aktualności
  • BPS Leasing i Faktoring leasinguje niskoemisyjne zautomatyzowane ratraki śnieżne

BPS Leasing i Faktoring leasinguje niskoemisyjne zautomatyzowane ratraki śnieżne

15-06-2022

W ramach wieloletniej współpracy z Centrum Rekreacji i Wypoczynku "HAWRAŃ" z Jurgowa BPS Leasing i Faktoring miał ostatnio przyjemność sfinansować  i oddać w leasing nowoczesną maszynę śnieżną – ratrak Leitwolf firmy Prinoth. Nasz Klient jest właścicielem i operatorem stacji narciarskiej Jurgów Ski na pogórzu Spisko-Gubałowskim, oferującej narciarzom 8 tras o zróżnicowanej trudności, nachyleniu i długości. Oprócz tras narciarskich posiada również trzypoziomową Restaurację Hawrań, zaś na szczycie Górkowego Wierchu stoi atrakcyjna Karczma Widokowa.

Ratrak Leitwolf firmy Prinoth to jeden z najnowocześniejszych i najwydajniejszych pojazdów gąsienicowych na świecie, służących do przygotowywania tras narciarskich. Cechuje go bardzo szeroki lemiesz oraz duża moc i silnik, spełniający nowe, rygorystyczne standardy emisji spalin.

– Jednym z priorytetowych celów naszej działalności jest finansowanie w postaci leasingu nowoczesnych aktywów, spełniających także wymogi ekologiczne i klimatyczne. Współpraca z właścicielem tatrzańskiej stacji narciarskiej Jurgów Ski bardzo dobrze wpisuje się w założone cele. Cieszymy się, że możemy wspierać Klienta, dla którego aspekty środowiskowe oraz odpowiedzialne działania proekologiczne mają również duże znaczenie. Dzięki finansowaniu poprzez leasing nasz Klient stał się jeszcze atrakcyjniejszym uczestnikiem rynku i wzmocnił z pewnością swoją pozycję konkurencyjną – mówi Tomasz Szurmak, Prezes Zarządu BPS Leasing i Faktoring

BPS Leasing i Faktoring dziękuje za okazane nam po raz kolejny zaufanie i powierzenie dokonania zakupu pojazdu! Mamy nadzieję, że sfinansowany przez nas ratrak będzie służył stacji w następnym i kolejnych sezonach narciarskich do zaśnieżania, wyrównywania i wygładzania tras ku zadowoleniu wszystkich jej użytkowników. Ze swej strony liczymy na dalszą i owocną dla obu Stron współpracę w przyszłości.

„Zmieniamy się dla Was”

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 87,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.