Skip to main content
  • O nas
  • Aktualności
  • BPS Leasing laureatem godła „Laur Klienta – Grand Pix 2021”

BPS Leasing laureatem godła „Laur Klienta – Grand Pix 2021”

01-12-2020

Z dumą informujemy, iż marka BPS Leasing po raz kolejny została wyróżniona Godłem Laur Klienta  w kategorii usługi leasingowe, w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie. Tym razem Spółka znalazła się w gronie zdobywców elitarnego tytułu Laur Klienta Grand - Prix 2021, który otrzymują marki posiadające kluczowe czynniki wpływające na ponowny wybór określonych produktów lub usług. Jest to potwierdzenie ugruntowującej się pozycji Spółki na rynku.

Laur Klienta  to ogólnopolski projekt konsumencki, z ponad 17-letnią tradycją, którego celem jest wyłanianie i nagradzanie najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Niezależny plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Niezależne jury złożone z Klientów oddaje głos w wielu kategoriach na ulubiony produkt, markę lub usługę.

– Bardzo się cieszymy, że Klienci w Polsce rozpoznają markę BPS Leasing i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Dzięki temu, już po raz kolejny z rzędu, możemy cieszyć się wspaniałą nagrodą, jaką jest Laur Klienta. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest przez obiektywne i niezależne jury. Dziękujemy za każdy głos oddany na BPS Leasing. Mogę Państwu obiecać, że tytuł jest dla nas zachętą do dalszej wytężonej pracy a przede wszystkim do utrzymywania jakości świadczonych usługTomasz Szurmak, Prezes Zarządu BPS Leasing S.A.

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.