Skip to main content

BPS Leasing z kolejnymi wyróżnieniami

09-03-2021

Z dumą informujemy, iż marka BPS Leasing po raz kolejny w ciągu ostatniego roku otrzymała wyróżnienie. Tym razem wyróżnienie przyznane zostało Spółce oraz jej Zarządowi za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.

Certyfikat „Firma Godna Polecenia” oraz „Wiarygodny Partner w Biznesie” przyznawany jest przez: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Radę Programową, Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości, Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN (Konfederacja LEWIATAN) oraz Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji.

– Cieszymy się bardzo, że Klienci niezmiennie obdarzają nas zaufaniem dzięki czemu, już po raz kolejny w ciągu roku, możemy cieszyć się otrzymanym wyróżnieniem. Ale nie byłoby tych wszystkich wyróżnień, gdyby nie bardzo dobra współpraca z Bankami, tj. Bankiem BPS S.A. oraz Bankami Spółdzielczymi ze Zrzeszenia, które promują wśród swoich Klientów produkt naszej Spółki. W imieniu Zarządu BPS Leasing S.A. bardzo dziękuję Bankom i liczę na dalszą owocną współpracę. Dziękuję także wszystkim pracownikom BPS Leasing S.A., bo to dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy Spółka w zeszłym roku zrealizowała plan finansowy w ponad 200%. To ich wysoki profesjonalizm i wysoka jakość pracy są doceniane przez Klientówmówi Tomasz Szurmak, Prezes Zarządu BPS Leasing.

 

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.