Skip to main content
  • O nas
  • Aktualności
  • Informacja dla Klientów Spółki oraz życzenia świąteczno-noworoczne

Informacja dla Klientów Spółki oraz życzenia świąteczno-noworoczne

15-12-2022

Drodzy Korzystający i Faktoranci
Szanowni Klienci

Mijający 2022 rok pokazał, że oferowane przez naszą Spółkę usługi leasingu i faktoringu okazały się odporne na wyzwania, związane z kryzysem gospodarczym oraz z zewnętrznymi uwarunkowaniami makroekonomicznymi. Naszym głównym celem jest wspieranie polskich przedsiębiorców w zachowaniu i poprawie ich pozycji rynkowej poprzez oferowanie nowych i nowoczesnych aktywów, finansowanych w formie leasingu oraz w utrzymaniu płynności finansowej, rozwijaniu biznesu i poszukiwaniu nowych odbiorców i nowych rynków dzięki ofercie wykupu należności handlowych drogą faktoringu.

To kompleksowe podejście i zarządzanie oboma produktami „z jednej ręki” powoduje, że wśród rzeszy Klientów Banków Spółdzielczych rośnie zainteresowanie tymi produktami i coraz więcej z nich zamierza skorzystać i korzysta z usług naszej Spółki. Konkurencja w sektorze bankowym wymusza na nas z kolei konieczność poszukiwania i wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań bazujących na wspólnych standardach i cross-sellingu specjalistycznych produktów, takich jak leasing czy faktoring, z klasycznymi produktami bankowymi i bieżącą obsługą bankową.  

W nadchodzącym Nowym 2023 Roku życzymy Państwu większego poczucia stabilności ekonomicznej, przezwyciężenia wszelkich objawów i skutków kryzysu, sprostania stojącym przed Państwem wyzwaniom oraz  dalszego szybkiego i satysfakcjonującego rozwoju zawodowego. A w życiu osobistym jak najwięcej wytrwałości w realizacji zakładanych celów oraz dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.

Zarząd i Pracownicy
BPS Leasing i Faktoring

 

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.