Skip to main content
  • O nas
  • Aktualności
  • Kwalifikowany podpis elektroniczny - zawnioskuj o leasing i zawrzyj Umowę Leasingu online

Kwalifikowany podpis elektroniczny - zawnioskuj o leasing i zawrzyj Umowę Leasingu online

29-03-2023

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jako jedni z nielicznych na rynku, już od 2020 r. wprowadziliśmy możliwość zawarcia Umowy Leasingu online, bez wychodzenia z domu, podczas wideorozmowy z naszym Pracownikiem.

Nie wymagaliśmy nawet posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Wystarczyło, że używałeś jednego z popularnych, darmowych komunikatorów internetowych (chociaż i to nie było konieczne, wystarczyło otworzyć otrzymany od nas link do rozmowy w przeglądarce internetowej). Akceptowane aplikacje to: MS Teams, Skype, Facebook Messenger oraz WhatsApp. Działamy tak rónież obecnie.

Dodatkowo teraz dajemy możliwość składania Wniosków Leasingowych oraz zawierania Umów Leasingu i Aneksów z użyciem kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zgodnego z Rozporządzeniem eIDAS.

"Zmieniamy się dla Was"

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.