Nowe konkursy 2022 dla Pracowników Banków Spółdzielczych

28-01-2022

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Banków Spółdzielczych, z przyjemnością informujemy, iż od 1 lutego 2022 r. rusza tegoroczny konkurs „Lider leasingu 2022” z jeszcze wyższymi nagrodami pieniężnymi tj. 5.500,00 PLN za pierwsze miejsce, oraz z pięcioma dodatkowymi nagrodami Zarządu Spółki po 10.000,00 PLN w ramach konkursu „Przyjaciel BPS Leasing 2022”.

Oba konkursy adresowane są do wszystkich Pracowników Banków Spółdzielczych, współpracujących z nami w zakresie sprzedaży produktów leasingowych.

Celem Konkursu „Lider leasingu 2022” jest propagowanie, wspieranie i promowanie sprzedaży leasingu w Zrzeszeniu BPS, natomiast celem konkursu „Przyjaciel BPS Leasing 2022” jest wyróżnienie szczególnych, ponadprzeciętnych osiągnięć w tym zakresie.  Zwycięzcami zostają Pracownicy Banków Spółdzielczych, osiągający najlepsze rezultaty w tej promocji oraz kreujący wartości dodatkowe dla Spółki.

Wszystkich Pracowników Banków Spółdzielczych zachęcamy do udziału w konkursach.

Szczegóły w regulaminach:

 

 

Każdy uczestnik Konkursu dokonuje zgłoszenia udziału w danym Konkursie za pośrednictwem uzupełnionego i podpisanego Załącznika nr 1 do Regulaminu, przesłanego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w tytule maila: Zgłoszenie.

Zgłoszenia transakcji do konkursu należy dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego (Załacznik nr 2) do odpowiedniego Regionalnego Opiekuna BPS Leasing i Faktoring, do którego kontakt znajdziecie Państwo na stronie: https://www.bpsleasing.pl/kontakt (nie dotyczy to sytuacji, gdy oferta przygotowywana jest przez Pracownika Banku Spółdzielczego samodzielnie w Portalu Doradcy - wówczas formularz zgłoszeniowy nie jest potrzebny).

 

"Zmieniamy się dla Was"

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 87,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.