• O nas
  • Aktualności
  • Współpraca BPS Leasing z LaserTec w zakresie finansowania magazynów energii dla Klientów

Współpraca BPS Leasing z LaserTec w zakresie finansowania magazynów energii dla Klientów

24-06-2022

ENERGIA POD KONTROLĄ!

BPS Leasing wspólnie z LaserTec uruchomił program, umożliwiający pozyskanie środków na finansowanie magazynów energii. Dzięki tej współpracy, przedsiębiorcy dbający o stabilność energetyczną, otrzymali dostęp do kompleksowej oferty, która umożliwi im finansowanie użytkowania takiego magazynu energii w oparciu o leasing, rozłożony nawet na okres 72 miesięcy.

W ramach podpisanej przez przedstawicieli obu firm umowy o współpracy, LaserTec została Partnerem Handlowym BPS Leasing, co oznacza, że firma będzie oferować swoim Klientom produkty leasingowe i pośredniczyć w zawieraniu umów leasingu na finansowanie magazynów energii.

Rozwijamy alternatywny wobec zakupu za gotówkę lub kredyt model finansowania, w którym firmy korzystają z magazynów energii na tej samej zasadzie, jak w przypadku firmowych aut – mówi Jacek Jawor - Prezes Zarządu LaserTec S.A. Leasing to obecnie najpopularniejsza forma finansowania środków trwałych, do których zaliczają się także magazyny energii, w której przedsiębiorcy nie muszą ich kupować, aby magazynowały dla nich prąd i zapewniły im bezpieczeństwo energetyczne. To rozwiązanie przyjazne i bezpieczne, jeśli weźmie się pod uwagę niepewną przyszłość gospodarki w najbliższym czasie.

Magazyny energii mogą podlegać leasingowi jak każde inne środki trwałe - komentuje Sylwia Węgrzynowska – Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu BPS Leasing S.A., a ich finansowanie wpisuje się w kampanię Grupy BPS „Bądź EKO”. Cieszymy się, że nasza oferta leasingu przyczyni się nie tylko do obniżenia kosztów energii wśród przedsiębiorców ale także do rozwoju stabilności energetycznej w Polsce.

Ofertę w zakresie systemu magazynowania i zarządzania energią przygotowuje nasz Partner: LaserTec S.A.

"Zmieniamy się dla Was"

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 87,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.