Skip to main content
  • O nas
  • Aktualności
  • BPS Leasing i Faktoring laureatem Złotego Godła Laur Klienta 2022

BPS Leasing i Faktoring laureatem Złotego Godła Laur Klienta 2022

11-01-2022

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że BPS Leasing i Faktoring otrzymał kolejne wyróżnienie złotym godłem Laur Klienta. Tym razem – po wyróżnieniach w latach 2020 i 2021 - złoty Laur Klienta 2022 przyznany nam został w kategorii „innowacyjna oferta leasingowa”.

– Nasza współpraca w ramach Zrzeszenia BPS z Bankami Spółdzielczymi i wynikające z tego uwypuklenie i wzmocnienie oferty leasingowej (a także faktoringowej) w sieci bankowości spółdzielczej to jeden z najważniejszych celów strategicznych naszej Spółki. Właśnie w ten sposób Klienci otrzymują w Bankach Spółdzielczych kompleksową ofertę usług finansowych. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyły nas Banki Spółdzielcze, decydując się na podjęcie współpracy w zakresie leasingu i faktoringu, oba te produkty są obecne wśród lokalnej społeczności i w regionie działania poszczególnych Banków.  To dzięki tym działaniom oraz dzięki zadowoleniu naszych Klientów Spółka otrzymała to prestiżowe wyróżnienie – powiedział Tomasz Szurmak, Prezes Zarządu BPS Leasing i Faktoring.

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie i nagra­dzanie najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Jury złożone z kon­sumentów oddaje głos w wielu kategoriach na ulubiony pro­dukt, markę lub usługę

 „Zmieniamy się dla Was”

 

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.