Skip to main content
  • O nas
  • Aktualności
  • Informacja prasowa: Owocna współpraca z naszym długoletnim partnerem spółką Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o.

Informacja prasowa: Owocna współpraca z naszym długoletnim partnerem spółką Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o.

11-06-2024

BPS Leasing i Faktoring jest niezmiernie zaszczycony owocną współpracą z naszym długoletnim partnerem Spółką Fermy Woźniak Sp. z o.o. z Żylic k/Rawicza. Nasz Klient to jeden z największych producentów jaj konsumpcyjnych i produktów przetwórstwa jajecznego w Europie. Od niemalże 40 lat Spółka Fermy Woźniak prowadzi nowoczesną,  solidną i zorientowaną na konsumenta działalność, zapewniając swoim klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów.

W ramach szeroko rozbudowanej logistyki nasz Klient realizuje specjalistycznymi ciężarówkami kilkaset przewozów tygodniowo do klientów w kraju i za granicą. Stąd niezmiernie ważny dla naszego Klienta jest najnowocześniejszy tabor samochodowy, stale rozszerzany i unowocześniany o najnowsze zdobycze techniki. W tym pomocny jest BPS Leasing i Faktoring, oferujący elastyczne, skrojone na miarę potrzeb Spółki rozwiązania leasingowe.

 – Warunki współpracy dostosowujemy do potrzeb Klientów, doradzamy im optymalne rozwiązania, zarówno w zakresie produktu, jak i logistyki. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań co do sposobu pakowania jaj oraz ich transportu. Dążymy do ciągłego rozwoju, nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania tak, aby współpraca z naszymi klientami była efektywna. Leasing z BPS Leasing i Faktoring to dla nas ważne źródło ciągłej wymiany i unowocześniania floty transportowej – powiedział nam Piotr Nadzieja, Dyrektor Finansowy Spółki Fermy Woźniak.

W ramach współpracy BPS Leasing i Faktoring leasinguje Klientowi, realizującego dostawy do klientów w całej Europie ze swoich dwóch centrów logistycznych, pojazdy typu chłodnia, cysterny do przewozu spożywczych materiałów płynnych oraz specjalistyczne pojazdy do przewozu pasz i zbóż. Wszystkie pojazdy spełniają normy emisji EURO 5 i EURO 6.

Znajdziesz nas też tutaj

BPS Leasing S.A., ul. Grzybowska 81,  00-844 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział  Gospodarczy, KRS 0000368784, NIP 5272640207, Kapitał zakładowy 2 000 001,00 złotych opłacony w całości - administrator danych osobowych.